Getoonde prijzen zijn op basis van afhalen bij Ecomat in Zandhoven. Leveringen zijn franco vanaf een aankoopwaarde vanaf 1500€ ex btw in provincie Antwerpen (postcodes 2000-2999). Dieseltoeslagen worden wel gerekend in tijden van instabiliteit op de energiemarkt
Neem contact op voor bezorgkosten in de rest van België en Nederland
Diasen Screed is een volledig natuurlijke lichtgewicht kalkchape met kurk en leem voor een knappe isolatiewaarde van 0.060W/mK met akoestische demping
Offerte of bestelling en berekening van verzendkost via email.
Email voor de bezorgkosten in Nederland
Kalkchapes kan je makkelijk zelf maken met traskalk of NHL5 kalk.
Isolerende kalkchapes kan je zelf maken op basis van Com-Cal Comcret met natuurlijke toeslagstoffen zoals kurkkorrels of hennepscheven. Wil je echter een isolatiechape waarvan de isolatiewaarde vast bepaald is, dien je gebruik te maken van isolatiechapes.De meeste kant en klare isolerende chapes zijn echter op basis van cement en polystyreen (isomo bolletjes).
Diasen Screed (Massetto) is in die zin een sterk natuurlijk alternatief. Het isolerende element is hier, zoals bij alle Diathonite producten, de toevoeging van kurkgranulaten en puimsteen en diatomeeënaarde. Check onze kennisbank voor meer info hierover. Ook akoestisch is dit een uitstekende oplossing door het poreuze karakter.
Wil je nog beter scoren? Kies dan voor de Diasen Thermostep 0.047
Gebruik dit formulier om ons een bericht te sturen.
We versturen automatisch mee dat het Diasen Screed 0.060 betreft