{title}

Getoonde prijzen zijn op basis van afhalen bij Ecomat in Zandhoven. Leveringen zijn franco vanaf een aankoopwaarde vanaf 1500€ BTW EXCLUSIEF in provincie Antwerpen (postcodes 2000-2999)

Dit geldt niet voor alle materialen, zoals Isohemp palets blokken of lintelen of bigbags.

Neem contact op voor bezorgkosten in de rest van België en Nederland

Proclima Intello+ damprem, 1,50*50m

Hoogwaardige, gewapende, vochtvariabele Hydrosafe®-damprem voor alle flexibele isolatiematerialen

Offerte of bestelling en berekening van verzendkost via email.

€ 6,69 Excl. BTW € 5,54

Verwachte levertijd mits op voorraad: 2-3 werkdagen


Varianten en formaten:

TOEPASSING

Geschikt voor daken, wanden, plafonds en vloeren in constructies met een dampopen of dampdichte buitenkant, bijv. platte, hellende en groendaken, op basis van vooraf gemaakte berekeningen.

 

VOORDELEN

  • Beste bescherming tegen bouwschade en schimmel dankzij een met een factor 100 variërende µd-waarde
  • Kan worden gecombineerd met alle alle flexibele isolatiematerialen (ook inblaasisolatie)
  • Langdurige bescherming: werking officieel getest en bevestigd (ETA-18/1146)
  • Beschermt bouwplaatsen in de winter dankzij Hydrosafe®-functie
  • Als beste getest door de Duitse Stiftung Warentest (4/2012)
  • Eenvoudig te verwerken: dimensiestabiel, geen splijten of verder scheuren
  • Uitstekende resultaten bij de test op schadelijke stoffen, getest conform ISO 16000
  • 50% recycled material

 

PLAATSINGSTIPS

Wanneer bij gebruik van mat- en plaatvormige isolatiematerialen moet worden uitgegaan van planmatige trekbelasting op de kleefbandverbindingen, bijv. ten gevolge van het gewicht van het isolatiemateriaal, moet op de verlijmde baanoverlapping een steunlat worden aangebracht. Als alternatief kan de kleefband op de overlapping extra met dwars lopende kleefbandstroken op een afstand van telkens 30 cm worden geborgd. Luchtdichte verlijmingen zijn alleen realiseerbaar op plooivrij aangebrachte dampremmen. Als er sprake is van een relatief hoge luchtvochtigheid (bv tijdens de bouwfase) dan dient men permanent te ventileren om dit vocht te verdrijven. Af en toe ventileren is niet voldoende om grote hoeveelheden vocht af te voeren. Zo nodig plaatst men bouwdrogers. Om de vorming van condensatievocht te voorkomen dient de luchtdichte verlijming van INTELLO PLUS onmiddellijk na het inbouwen van de mat- en plaatvormige isolatiematerialen te geschieden. Dit geldt met name bij werkzaamheden in de winter. Aanvullend advies voor inblaasisolatie INTELLO PLUS kan ook als begrenzende laag voor alle soorten inblaasisolatie dienen. Uw wapening zorgt voor een geringe rekking bij het inblazen. Het aanbrengen in de lengte op de dragende constructie biedt het voordeel, dat de verbinding zich op een vaste ondergrond bevindt en daardoor beschermd is. Om de vorming van condensatievocht te vermijden dient de inblaasisolatie onmiddellijk na het aanbrengen van het luchtdichtingsvlak te worden aangebracht. Dit geldt met name bij werkzaamheden in de winter.

Bestellen? Offerte? Vragen?

Gebruik dit formulier om ons een bericht te sturen.

We versturen automatisch mee dat het Proclima Intello+ damprem, 1,50*50m betreft