{title}

Léém paperbag leempleister 25kg creme

Léém pleisters & -verf zijn gemaakt van grondstoffen die overvloedig beschikbaar zijn in de regio Brussel en België.

Binnenkort ook online te bestellen

Offerte of bestelling en berekening van verzendkost via email.

Getoonde prijzen zijn op basis van afhalen bij Ecomat in Zandhoven. Leveringen zijn franco vanaf een aankoopwaarde vanaf 1500€ BTW EXCLUSIEF in provincie Antwerpen (postcodes 2000-2999)

Neem contact op voor bezorgkosten in de rest van België en Nederland

€ 39,36 Excl. BTW € 32,53

Varianten en formaten:

Léém pleisters & -verf zijn gemaakt van grondstoffen die overvloedig beschikbaar zijn in de regio Brussel en België. 

Het zijn natuurlijke mengsels van klei, leem, zand en mogelijk vezels. Ze zorgen voor een gezonde, ademende afwerking van binnenmuren en plafonds. Leempleisters zijn natuurlijk omdat ze een minimale bewerking hebben ondergaan en geen synthetische ingrediënten bevatten. Ze worden gemaakt van niet-verontreinigde, uitgegraven grond van lokale origine. Er kan een grote verscheidenheid aan texturen en visuele aspecten worden bereikt, afhankelijk van de gekozen kleur, korrelgrootte en afwerkingstechniek.

Léém pleister is een universeel, gebruiksklaar materiaal. Er hoeft alleen water aan toegevoegd en bijgemengd worden ter plaatse om het direct te kunnen gebruiken. Het wordt vaak gebruikt als grondlaag, maar is ook geschikt als afwerklaag met textuur. Leempleister is niet alleen 100% natuurlijk en integraal herbruikbaar, maar ook goed voor akoestiek, voor vochtregulatie en voor thermische massa. Zo is dit unieke materiaal niet alleen goed voor de planeet maar ook voor het binnenklimaat en de gezondheid van de bewoners.

Léém leempleister crème heeft een toevoeging van witte klei uit groeven. Deze klei is onze lijm en pigment, er wordt geen pigment, bindmiddel of additieven toegevoegd.

Als gevolg van de granulometrie is een minimale laagdikte van 6 mm vereist (meestal 0-2 mm, met een kleine hoeveelheid van 2-6 mm). Deze dikte zorgt voor een esthetische en rechte wandafwerking en verbetert tegelijkertijd de vochtregulering, akoestiek en luchtdichtheid.

Dikkere pleisterlagen (1,5 cm of meer) hebben meer voordeel omdat de sorptie-eigenschappen van aarde toenemen, wat uiteindelijk het binnenklimaat verbetert door de vochtigheid te reguleren.

De Léém klei afwerking of Léém klei verf kan worden gebruikt bovenop de Léém klei pleister.

  • Léém kleipleister is 100% circulair, bijna koolstofvrij en behoort tot de meest duurzame wandafwerkingen die verkrijgbaar zijn.
    Het is recyclebaar, herbruikbaar, bevat geen giftige ingrediënten, geen VOC's (schadelijke chemicaliën die vrijkomen tijdens en na het aanbrengen) en is synthetisch vrij. Gemaakt van niet-verontreinigde, ongestoorde grond van stedelijke locaties.

Bestellen? Offerte? Vragen?

Gebruik dit formulier om ons een bericht te sturen.

We versturen automatisch mee dat het Léém paperbag leempleister 25kg creme betreft